O nas

Awesome Image

Kim
jesteśmy?

Jako Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego zajmujemy się obsługą w zakresie finansów oraz szeroko pojętej obsługi prawnej.

Kwestie pozyskiwania dofinansowań, niskooprocentowanych pożyczek, stała kontrola możliwości pozyskiwania środków, czy pomoc w zakresie działania w związku z „Polskim Ładem” nie będą dla nas problemem.
Zajmujemy się szybkim i skutecznym odzyskiwaniem należności, pomagamy w zabezpieczeniu interesów klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu w obsłudze przedsiębiorców jesteśmy w stanie pomóc w zakresie prawa pracy, przekształcenia spółki czy przygotowania inwestycji. Możemy reprezentować Ciebie lub Twoją firmę przed wszelkimi organami administracyjnymi, sądami powszechnymi jak i Sądem Najwyższym czy Naczelnym Sądem Administracyjnym.Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię lub poprowadzić w Twoim imieniu we wszystkich powyższych i wielu innych sprawach.Jeśli potrzebujesz takiej usługi lub chciałbyś skonsultować swój indywidualny przypadek, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zajmujemy się szybkim i skutecznym odzyskiwaniem należności, pomagamy w zabezpieczeniu interesów klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu w obsłudze przedsiębiorców jesteśmy w stanie pomóc w zakresie prawa pracy, przekształcenia spółki czy przygotowania inwestycji. Możemy reprezentować Ciebie lub Twoją firmę przed wszelkimi organami administracyjnymi, sądami powszechnymi jak i Sądem Najwyższym czy Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię lub poprowadzić w Twoim imieniu we wszystkich powyższych i wielu innych sprawach.

Jeśli potrzebujesz takiej usługi lub chciałbyś skonsultować swój indywidualny przypadek, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Awesome Image

Zobacz nad czym pracujemy

 • 1. Polski Ład - najważniejsze zmiany przepisów i skutki dla przedsiębiorców.
  Przygotowywany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne modyfikacje w krajowym systemie podatkowym. Prawnicy KPFiG stale pracują i doradzają przedsiębiorcom w optymalnym przygotowaniu się do zmian i wprowadzeniu rozwiązań zgodnych z planowanymi zmianami.
 • 2. Finansowanie - jakie mam możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy?
  Stale prowadzimy analizy możliwości pozyskiwania środków finansowych na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczych. Pojawiające się projekty dofinansowań analizujemy pod kątem Państwa potrzeb dobierając optymalne rozwiązania oraz nadzorując prawidłowe wykonanie umów zawartych z instytucjami finansującymi.
 • 3. Rozliczenia pozyskanych dofinansowań w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w Krakowie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów związanych z żądaniem zwrotu otrzymanych dofinansowań do wynagrodzeń pracowników w ramach w ramach wsparcia z Tarczy Antykryzysowej. Indywidualnie konsultujemy każdy przypadek i szukamy optymalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy wezwanie jest uzasadnione. Przygotujemy odpowiedź, przedstawiając Twoje stanowisko i będziemy Cię reprezentować przed właściwym organem.

Jeżeli interesuje Cię rozwój Twojej firmy skontaktuj się z KPFiG.


  Zaufali nam

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami: