Usługi prawno-finansowe - KPFIG

Awesome Image

Prawo, finanse,
podatki

Jednym z podstawowych elementów każdej działalności są finanse. Na czele KPFIG stoją doświadczeni doradcy - prawni i finansowi, dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu w zakresie doradztwa finansowego, prawnego i podatkowego KPFiG oferuje usługi związane z pozyskaniem optymalnego finansowania w powiązaniu z szerokim wsparciem prawnym i podatkowym.

Zabezpieczymy działalność Twojego przedsiębiorstwa, przekształcimy je, odzyskamy zobowiązania oraz wdrożymy procedury optymalizujące działalność.Kwestie pozyskiwania dofinansowań, niskooprocentowanych pożyczek, stała kontrola możliwości pozyskiwania środków, czy pomoc w zakresie działania w związku z „Polskim Ładem” nie będą dla nas problemem.
Awesome Image

Zobacz nad czym pracujemy

 • 1. Polski Ład - najważniejsze zmiany przepisów i skutki dla przedsiębiorców.
  Przygotowywany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne modyfikacje w krajowym systemie podatkowym. Prawnicy KPFiG stale pracują i doradzają przedsiębiorcom w optymalnym przygotowaniu się do zmian i wprowadzeniu rozwiązań zgodnych z planowanymi zmianami.
 • 2. Finansowanie - jakie mam możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy?
  Stale prowadzimy analizy możliwości pozyskiwania środków finansowych na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczych. Pojawiające się projekty dofinansowań analizujemy pod kątem Państwa potrzeb dobierając optymalne rozwiązania oraz nadzorując prawidłowe wykonanie umów zawartych z instytucjami finansującymi.
 • 3. Rozliczenia pozyskanych dofinansowań w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w Krakowie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów związanych z żądaniem zwrotu otrzymanych dofinansowań do wynagrodzeń pracowników w ramach wsparcia z Tarczy Antykryzysowej. Indywidualnie konsultujemy każdy przypadek i szukamy optymalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy wezwanie jest uzasadnione. Przygotujemy odpowiedź, przedstawiając Twoje stanowisko i będziemy Cię reprezentować przed właściwym organem.

Jeżeli interesuje Cię rozwój Twojej firmy skontaktuj się z KPFiG


  Zaufali nam

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami: