Strefy Ekonomiczne - doradztwo

Awesome Image

Strefy ekonomiczne
-doradztwo

Oferujemy doradztwo w ramach tak zwanych stref ekonomicznych. Dzięki naszej pomocy z łatwością uda się dobrać odpowiednie miejsce inwestycyjne, przeanalizujemy powstające problemy prawne jak i podatkowe, pomożemy też w restrukturyzacji na terenie Strefy Ekonomicznej. Doradztwo skierowane jest zarówno do przedsiębiorców, którzy dopiero planują rozpoczęcie działalności w obszarze Stref Ekonomicznych, jak i tych już tam działających.Dzięki fachowemu doradztwu sprawnie wejdą Państwo w obszar funkcjonowania Stref, a podmiotom już tam działającym wskażemy wszelkie możliwości wykorzystania potencjału Stref Ekonomicznych. Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i odpowiada rzeczowo na jego potrzeby, jeśli chcesz skorzystać naszego wsparcia nie czekaj!
Awesome Image

Zobacz nad czym pracujemy

 • 1. Polski Ład - najważniejsze zmiany przepisów i skutki dla przedsiębiorców.
  Przygotowywany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne modyfikacje w krajowym systemie podatkowym. Prawnicy KPFiG stale pracują i doradzają przedsiębiorcom w optymalnym przygotowaniu się do zmian i wprowadzeniu rozwiązań zgodnych z planowanymi zmianami.
 • 2. Finansowanie - jakie mam możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy?
  Stale prowadzimy analizy możliwości pozyskiwania środków finansowych na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczych. Pojawiające się projekty dofinansowań analizujemy pod kątem Państwa potrzeb dobierając optymalne rozwiązania oraz nadzorując prawidłowe wykonanie umów zawartych z instytucjami finansującymi.
 • 3. Rozliczenia pozyskanych dofinansowań w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w Krakowie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów związanych z żądaniem zwrotu otrzymanych dofinansowań do wynagrodzeń pracowników w ramach wsparcia z Tarczy Antykryzysowej. Indywidualnie konsultujemy każdy przypadek i szukamy optymalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy wezwanie jest uzasadnione. Przygotujemy odpowiedź, przedstawiając Twoje stanowisko i będziemy Cię reprezentować przed właściwym organem.

Jeżeli interesuje Cię rozwój Twojej firmy skontaktuj się z KPFiG


  Zaufali nam

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami: