Restrukturyzacja przedsiębiorstw

Awesome Image

Restrukturyzacja
przedsiębiorstw

W związku z prowadzeniem działalności gospodarczej mogą zdarzyć się sytuacje, w których koniecznym będzie wdrożenie planu naprawczego i obrania nowych celów biznesowych.

Restrukturyzacja firmy wymaga przygotowania specjalnego planu, który będzie zgodny z przepisami ustawy Prawo restrukturyzacyjne. Działania, które można podjąć w związku z restrukturyzacją mogą być podejmowane na drodze sądowej lub pozasądowej, niemniej w obu przypadkach nad przebiegiem postępowania powinni czuwać specjaliści.

Poprzez przygotowanie i pieczę nad postępowaniem restrukturyzacyjnym pomożemy Ci uchronić firmę przed upadkiem. Nasze doświadczenie mówi, że w im wcześniejszym stadium zaczniemy tym lepiej będziemy mogli zadbać o interes Twojego przedsiębiorstwa, więc nie zwlekaj i pomóż swojej firmie już dziś!

Awesome Image

Zobacz nad czym pracujemy

 • 1. Polski Ład - najważniejsze zmiany przepisów i skutki dla przedsiębiorców.
  Przygotowywany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne modyfikacje w krajowym systemie podatkowym. Prawnicy KPFiG stale pracują i doradzają przedsiębiorcom w optymalnym przygotowaniu się do zmian i wprowadzeniu rozwiązań zgodnych z planowanymi zmianami.
 • 2. Finansowanie - jakie mam możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy?
  Stale prowadzimy analizy możliwości pozyskiwania środków finansowych na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczych. Pojawiające się projekty dofinansowań analizujemy pod kątem Państwa potrzeb dobierając optymalne rozwiązania oraz nadzorując prawidłowe wykonanie umów zawartych z instytucjami finansującymi.
 • 3. Rozliczenia pozyskanych dofinansowań w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w Krakowie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów związanych z żądaniem zwrotu otrzymanych dofinansowań do wynagrodzeń pracowników w ramach wsparcia z Tarczy Antykryzysowej. Indywidualnie konsultujemy każdy przypadek i szukamy optymalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy wezwanie jest uzasadnione. Przygotujemy odpowiedź, przedstawiając Twoje stanowisko i będziemy Cię reprezentować przed właściwym organem.

Jeżeli interesuje Cię rozwój Twojej firmy skontaktuj się z KPFiG


  Zaufali nam

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami: