Pozyskiwania dofinansowań

Awesome Image

Pozyskiwanie
dofinansowań

Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego aktywnie uczestniczy w realizacji planów rozwojowych swoich klientów.

Pomagamy w poszukiwaniu, aplikowaniu i rozliczaniu bezzwrotnych środków finansowych takich jak dotacje czy dofinansowania.

Kompleksowy proces pozyskiwania dofinansowania składa się z kilku etapów, takich jak między innymi analiza możliwości pozyskania funduszy przez dany podmiot, indywidualne ustalenie warunków umowy, wsparcie w procesie przygotowywania dokumentów aplikacyjnych oraz procesowaniu wniosku oraz nadzór nad realizacją projektu i rozliczenia finansowania.

Nasi specjaliści z chęcią pomogą Ci ze złożeniem wniosku o konkretne dofinansowanie tym samym maksymalizując Twoje szanse na jego pozyskanie.
Awesome Image

Zobacz nad czym pracujemy

 • 1. Polski Ład - najważniejsze zmiany przepisów i skutki dla przedsiębiorców.
  Przygotowywany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne modyfikacje w krajowym systemie podatkowym. Prawnicy KPFiG stale pracują i doradzają przedsiębiorcom w optymalnym przygotowaniu się do zmian i wprowadzeniu rozwiązań zgodnych z planowanymi zmianami.
 • 2. Finansowanie - jakie mam możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy?
  Stale prowadzimy analizy możliwości pozyskiwania środków finansowych na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczych. Pojawiające się projekty dofinansowań analizujemy pod kątem Państwa potrzeb dobierając optymalne rozwiązania oraz nadzorując prawidłowe wykonanie umów zawartych z instytucjami finansującymi.
 • 3. Rozliczenia pozyskanych dofinansowań w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w Krakowie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów związanych z żądaniem zwrotu otrzymanych dofinansowań do wynagrodzeń pracowników w ramach wsparcia z Tarczy Antykryzysowej. Indywidualnie konsultujemy każdy przypadek i szukamy optymalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy wezwanie jest uzasadnione. Przygotujemy odpowiedź, przedstawiając Twoje stanowisko i będziemy Cię reprezentować przed właściwym organem.

Jeżeli interesuje Cię rozwój Twojej firmy skontaktuj się z KPFiG


  Zaufali nam

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami: