Patryk Ziółkowski-Gabryś

Awesome Image

Patryk
Ziółkowski-Gabryś

Wiceprezes zarządu.
Jestem szanowanym specjalistą z zakresu finansów. Zajmuję się profesjonalną obsługą firm oraz doradztwem. Staram się realizować na stanowisku, na które ciężko pracowałem i koniec końców spełniać swoje marzenia.Od razu po studiach zacząłem szukać dziedziny, która by mnie ciekawiła i dzięki której mógłbym się rozwijać. Metodą prób i błędów dotarłem do miejsca, w którym jestem teraz. W ramach naszej działalności chcemy jak najlepiej wykorzystać moje doświadczenie finansowe i pokazać nasze największe zalety, takie jak skuteczność, niezawodność i rzetelność. To właśnie zestawienie wiedzy i powyższych cech zbudowało moją pozycję na rynku. 9 lat to czas, w którym przeprowadziłem tysiące negocjacji kończących się pochwalnymi rekomendacjami od moich klientów. Pomagam w uzyskiwaniu dotacji, dofinansowań i pożyczek, które umożliwiły wyprowadzenie licznych firm na prostą. Zaufanie to coś co budowałem przez ostatnie 5 lat poprzez swoją poprzednią działalność. Teraz otwieram nowy projekt i chcę, aby Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego była gwarancją pewności i bezpieczeństwa dla moich klientów.

Jak trafiłem tu, gdzie teraz jestem? Zacząłem studia na kierunku administracja i polityka publiczna, jednak już wtedy rozglądałem się w innych kierunkach. Szukałem dziedziny, która by mnie ciekawiła i dzięki której mógłbym się rozwijać. Na początku marzyłem o tym, aby zostać politykiem i to tam odnaleźć swoje powołanie. Jednak jak to często bywa w życiu to przypadek ma na nas największy wpływ. Tak trafiłem do firmy telemarketingowej, na przysłowiowej słuchawce rozpocząłem swoją drogę, która po licznych przejściach przywiodła mnie do miejsca, w którym stoję dzisiaj.

9 lat to czas, w którym przeprowadziłem tysiące negocjacji kończących się pochwalnymi rekomendacjami od moich klientów. Pomagam w uzyskiwaniu dotacji, dofinansowań i pożyczek, które umożliwiły wyprowadzenie licznych firm na prostą. Zaufanie to coś co budowałem przez ostatnie 5 lat poprzez swoją poprzednią działalność. Teraz otwieram nowy projekt i chce, aby Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego była gwarancją pewności i bezpieczeństwa dla moich klientów.

Awesome Image

Zobacz nad czym pracujemy

 • 1. Polski Ład - najważniejsze zmiany przepisów i skutki dla przedsiębiorców.
  Przygotowywany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne modyfikacje w krajowym systemie podatkowym. Prawnicy KPFiG stale pracują i doradzają przedsiębiorcom w optymalnym przygotowaniu się do zmian i wprowadzeniu rozwiązań zgodnych z planowanymi zmianami.
 • 2. Finansowanie - jakie mam możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy?
  Stale prowadzimy analizy możliwości pozyskiwania środków finansowych na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczych. Pojawiające się projekty dofinansowań analizujemy pod kątem Państwa potrzeb dobierając optymalne rozwiązania oraz nadzorując prawidłowe wykonanie umów zawartych z instytucjami finansującymi.
 • 3. Rozliczenia pozyskanych dofinansowań w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w Krakowie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów związanych z żądaniem zwrotu otrzymanych dofinansowań do wynagrodzeń pracowników w ramach w ramach wsparcia z Tarczy Antykryzysowej. Indywidualnie konsultujemy każdy przypadek i szukamy optymalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy wezwanie jest uzasadnione. Przygotujemy odpowiedź, przedstawiając Twoje stanowisko i będziemy Cię reprezentować przed właściwym organem.

Jeżeli interesuje Cię rozwój Twojej firmy skontaktuj się z KPFiG


  Zaufali nam

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami: