Patrycja Więtczak

Awesome Image

Patrycja
Więtczak

Członek zarządu.
Przed dołączeniem do KPFiG przez 9 lat pełniłam funkcję managera w korporacji finansowej. Chcąc się rozwijać zdecydowałam się na założenie własnej działalności gospodarczej w branży finansowej. Na co dzień działam i rozwijam się jako doradczyni finansowa, moja specjalizacja to sprzedaż produktów bankowych tj. kredytów firmowych, hipotecznych czy prywatnych wiodących na rynku Banków. Posiadam umiejętności negocjacyjne pomiędzy instytucjami finansowymi a klientem.

Cechuje mnie poczucie odpowiedzialności za wysoką jakość wykonywanych usług oraz obsługę klienta, jak i rzetelność w przekazywaniu wiedzy oraz informacji prowadzących do finalizowania ustalonych działań i ruchów finansowych dzięki czemu mogę pochwalić się nienaganną opinią wśród klientów od 19 lat. Posiadam w wieloletnim stażu setki przeprowadzonych spotkań, rozmów z klientami czasem również takich w których wydawałoby się, że sytuacja wygląda na patową, ale dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu udaje mi się znaleźć rozwiązanie. Nie boję się wyzwań i „ciężkich” rozmów.

Aktualnie pomagam przedsiębiorcom w pozyskaniu różnego rodzaju rozwiązań finansowych, dotacji, pożyczek 0% oraz środków z tarcz antykryzysowych związanych z Covid-19. Środki te można uzyskać na bieżące wydatki związane z prowadzoną działalnością gospodarczą oraz na rozwój i działania wspomagające inwestycje, które klienci poczynają w związku z rozwojem swojej firmy. Mam świadomość obecnej sytuacji panującej na rynku i ciężkim czasie dla niejednego przedsiębiorcy, dlatego zawsze staram się znaleźć takie rozwiązanie by klient czuł się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniam, że przestrzegam wszelkich norm związanych z RODO oraz zasad zachowania poufności.

Awesome Image

Zobacz nad czym pracujemy

Zachęcamy do przejrzenia najczęściej zadawanych pytań. Możliwe, że pomogą Państwu rozjaśnić niektóre wątpliwości bez konieczności kontaktu z nami.
 • 1. Polski Ład - najważniejsze zmiany przepisów i skutki dla przedsiębiorców.
  Przygotowywany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne modyfikacje w krajowym systemie podatkowym. Prawnicy KPFiG stale pracują i doradzają przedsiębiorcom w optymalnym przygotowaniu się do zmian i wprowadzeniu rozwiązań zgodnych z planowanymi zmianami.
 • 2. Finansowanie - jakie mam możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy?
  Stale prowadzimy analizy możliwości pozyskiwania środków finansowych na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczych. Pojawiające się projekty dofinansowań analizujemy pod kątem Państwa potrzeb dobierając optymalne rozwiązania oraz nadzorując prawidłowe wykonanie umów zawartych z instytucjami finansującymi.
 • 3. Rozliczenia pozyskanych dofinansowań w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w Krakowie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów związanych z żądaniem zwrotu otrzymanych dofinansowań do wynagrodzeń pracowników w ramach w ramach wsparcia z Tarczy Antykryzysowej. Indywidualnie konsultujemy każdy przypadek i szukamy optymalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy wezwanie jest uzasadnione. Przygotujemy odpowiedź, przedstawiając Twoje stanowisko i będziemy Cię reprezentować przed właściwym organem.

Jeżeli interesuje Cię rozwój Twojej firmy skontaktuj się z KPFiG


  Zaufali nam

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami: