Dotacje UE, PFR i Bony Innowacyjne

Awesome Image

Dotacje UE, PFR
i inne

Wzrost i rozwój każdej dobrze prosperującej firmy bazuje na dobrym finansowaniu. Jako Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego pomagamy naszym Klientom w znalezieniu, wyborze i pozyskaniu odpowiedniego dofinansowania z Funduszy Europejskich, w ramach Polskiego Funduszu Rozwoju oraz wszelkich innych dotacji regionalnych, ogólnopolskich czy międzynarodowych, które aktualnie są dostępne.

Na bieżąco monitorujemy aktualne możliwości, a także poszukujemy konkretnych finansowań skierowanych do potrzeb naszych klientów.

Dodatkowe środki pozwolą Ci rozwijać się i otwierać Twoją działalność na nowe kierunki. Jeśli jesteś tym zainteresowany zapraszamy!
Awesome Image

Zobacz nad czym pracujemy

 • 1. Polski Ład - najważniejsze zmiany przepisów i skutki dla przedsiębiorców.
  Przygotowywany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne modyfikacje w krajowym systemie podatkowym. Prawnicy KPFiG stale pracują i doradzają przedsiębiorcom w optymalnym przygotowaniu się do zmian i wprowadzeniu rozwiązań zgodnych z planowanymi zmianami.
 • 2. Finansowanie - jakie mam możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy?
  Stale prowadzimy analizy możliwości pozyskiwania środków finansowych na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczych. Pojawiające się projekty dofinansowań analizujemy pod kątem Państwa potrzeb dobierając optymalne rozwiązania oraz nadzorując prawidłowe wykonanie umów zawartych z instytucjami finansującymi.
 • 3. Rozliczenia pozyskanych dofinansowań w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego sp. z o.o. w Krakowie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów związanych z żądaniem zwrotu otrzymanych dofinansowań do wynagrodzeń pracowników w ramach wsparcia z Tarczy Antykryzysowej. Indywidualnie konsultujemy każdy przypadek i szukamy optymalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy wezwanie jest uzasadnione. Przygotujemy odpowiedź, przedstawiając Twoje stanowisko i będziemy Cię reprezentować przed właściwym organem.

Jeżeli interesuje Cię rozwój Twojej firmy skontaktuj się z KPFiG


  Zaufali nam

  Mieliśmy przyjemność współpracować z firmami: